Palackého 886
Polná 58813

Hydroizolace septiků všech tvarů a velikostí

Prosakuje septik a bojíte se například kontaminace podzemních vod? Řešením je hydroizolace. Celý vnitřní prostor septiku obložíme fólií z PVC, která je velmi pevná, odolná proti prorůstání kořínků a disponuje celou řadou dalších užitečných vlastností. Provádíme hydroizolaci jímek všech tvarů a velikostí. Pracujeme s kvalitními materiály a díky téměř třicetileté praxi nás už nic nepřekvapí.

Proč si vybrat Izolace Slavík?

 • Díky elasticitě PVC folie zaizolujeme jakékoliv tvary a velikosti jímky či septiku.
 • Izolace provádíme pro rodinné domy, chaty, chalupy i firemní objekty.
 • Vždy se soustředíme na to, abychom dosáhli co nejlepšího poměru výkonu a ceny.
 • Vše zajistíme na klíč. Od rozpočtu, zaměření, až po finální pokládku.
 • Poskytujeme kompletní poradenský servis pro domácnosti i stavební firmy.

Co vše musíte před hydroizolací jímky připravit?

Na náš příjezd se budete muset částečně připravit. Septik nechte vyvést a vydezinfikovat, ideálně v předstihu, aby mohl pořádně vyvětrat a proschnout. Pokud chcete hydroizolaci u jímky na vodu, můžete si vyjednat dotaci zvanou „dešťovka“. Dotaci si můžete vyřídit ze Státního fondu životního prostředí ČR. Získáte ji pouze tehdy, provede-li hydroizolaci odborná firma s certifikátem.

Izolaci septiku přenechte odborníkům

Pokud si myslíte, že „omotat fólií“ vnitřek septiku zvládne přece každý, pletete se. Při hydroizolaci může nastat řada fatálních problémů. Nejčastější chybou je použití nekvalitního materiálu hydroizolační folie. Po nějaké době se může folie protrhnout a vy musíte znovu „rozkopat“ půlku zahrady. Důležitá je také volba PVC folie. Různé typy se používají u nádrží na vodu i septiků. Navíc na PVC folii od nás dostanete záruku 24 měsíců. Vše zvládneme za jeden den a Vy budete mít vystaráno na desítky let. Rozpočet na izolační práce a materiál připravíme zdarma. Napište nám.

Jaké jsou výhody hydroizolace septiku nebo jímky?

 • Hydroizolace zabrání průniku kapalin z jímky – nehrozí kontaminace půdy.
 • Hydroizolace funguje i obráceně – zabrání průniku okolních vod do jímky.
 • Mechanicky odolná folie zabrání prorůstání nejrůznějších kořínků.

Kvalitní PVC folie Protan a ELBE

Naše firma již dlouhé roky používá PVC folie norské a německé značky Protan a ELBE, které jsou perfektně ohebné a snadno manipulovatelné. Nejlepším ukazatelem kvality je fakt, že i když na folii dostanete dvouletou záruku, neřešíme téměř žádné reklamace. Největší výhodou folií je vysoká elasticita, díky tomu se s nimi výborně pracuje a zaizolujeme i těžko dostupná místa, včetně nejrůznější zákoutí. PVC folie dokonale kopíruje tvar septiku a skvěle k povrchu přilne, díky kvalitnímu materiálu nedochází k prasklinám. Jednotlivé spoje nelepíme, ale svařujeme – právě proto můžete septik používat ještě ten den po izolaci. Stejně kvalitní folie na bázi měkčeného PVC používáme například při izolaci bazénů.

Proč si vybrat PVC folii Protan a ELBE?

 • Dle certifikátu životnost až 30 let
 • Odolné proti prorůstání kořenů rostlin
 • Folie seženete v několika barvách
 • Disponují certifikáty ISO 9001 a ISO 14001
 • PVC folie zvládají vysoké i nízké teploty a UV záření
 • Práci můžeme díky odolnosti folie provádět téměř za jakýchkoliv teplot
 • Obsahují samozhášecí přísady • Vynikají vysokou elasticitou, jednotlivé díly jdou dobře svařit a tvarovat
 • Folie je stoprocentně vodotěsná

Montáž PVC folie za jedno odpoledne

Septik musíte nejprve vyčistit, vydezinfikovat a nechat proschnout. Nezáleží na tom, zdali máte septik u rodinného domu, chaty nebo chalupy. Důležitá je přístupnost. Díky odolnosti PVC folie lze hydroizolaci provádět za jakýchkoliv teplot. Dalším benefitem a vynikající vlastností je elasticita folie. Dostaneme se do nejrůznějších zákoutí či k vývodům trubek. Hydroizolace septiku průměrných rozměrů (cca pro čtyřčlennou rodinu) nám trvá jeden den. Septik můžete okamžitě po našem odjezdu využívat. Nedochází k žádnému zasychání nátěru nebo lepidel.

Izolovat či neizolovat?

Stále tápete, zdali se pro hydroizolaci septiku rozhodnout? Máme pro Vás ten nejpádnější argument, a to Vaši zahradu. Pokud používáte septik více let, nejspíše máte vysázený trávník, neporušený terén, popřípadě zasázené okrasné květiny. V případě, že septik nebude izolovaný a Vy ho budete muset renovovat, nebo celý kompletně vyměnit, zahradu poničíte. Pokud se rozhodnete pro odbornou izolaci septiku, nebudete muset tento problém nikdy řešit.

Kolik to vše bude stát?

Cena se samozřejmě odvíjí od velikosti septiku či jímky. Rozpočet izolačních prací, včetně nacenění materiálu, vytvoříme zcela zdarma. Pokud máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat. Rádi Vám se vším ohledně izolace poradíme.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů